Moje drogie ! Być może ten post da wam do myślenia na czym mi bardzo zależy.

Większość życia ( na chwile obecna ) mieszkałam w mieście „blokowisko”. MTV było na porządku dziennym. Byłam młoda hm… To był ten dziwny okres… uważałam że jestem brzydka! Wcześnie zaczęłam się malować…. często jeździłam trajtkiem, często bywała w nim piękna nastolatka w ciemnych włosach prostych jak drut. Ja byłam młodsza od niej a moje włosy były hm falowano-kręcone. Wówczas nie znałam sposobów stylizacji i marzyłam aby moje włosy były jak jej….” Młoda to głupia”…? Wzięłam się do roboty…. po kryjomu przed rodzicami czarną farba na włosy i… niestety w tamtych czasach posiadanie  żelazka płaskiego ( potocznie prostownica)  było luksusem, malo który salon posiadał taki bajer! Wtedy to wałki i suszarka chelmowa w salonach królowała 😆 postanowiłam skorzystać z domowego żelazka 😂 teraz się z tego śmieje…. nawet nie chce myśleć jaka kondycja włosów była. Wówczas nie zdawał sobie człowiek sprawy z konsekwencji…

Teraz mam włosy proste?!?!.!

O Tak! Jak ta dziewczyna z trajtka…. myślicie że jestem zadowolona? Nie! Marzą mi się włosy falowane,kręcone! Chce zyskać na objętości!  Wiecznie jest źle… No tak to my Kobiety!

Struktura włosa uległa zmianie. Człowiek gdy się rozwija zmienia się. Ale nie o tym ten post.

Uważam że natura ma dla nas plan😊 mieszkając w mieście miałam zwariowane pomysły. Włosy, make-up, kolczyki, tatuaże…. Ale zawsze tęskniłam, za drzewami za domkiem na wsi u babci… hm „pociąg do natury”? Coś w tym jest.  Czasu się zmieniły i punkt widzenia również. Tak jak mnie ciąglo-tak wyjechałam.

My kobiety często nie potrafimy dostrzec swojej wartości. Zmieniamy się na siłę . Myślimy że wygląd zewnętrzny to priorytet! Mąż chce blond ? Brunettke? Wszystko dla kogoś? 4o min przed pracą stylizacja ! Hm .. czy warto? Czy nie lepiej pokochać siebie naturalną? Może nie dosłownie, ale po co na przekór? W życiu ważne jest to, aby ułatwiać sobie codzienne  funkcjonowanie , a nie na przekór. W końcu po coś powstały wszelakie urządzenia jak np. Robot kuchenny. Kocham gotować choć nie mam na to czasu…

Pamiętajmy z Europejki nie staniemy się np. Latynoska. Są pewne czynniki które nam na to nie pozwolą. Można poprawić swój urok, lecz nie zmieniać na siłę!